Skambinkite telefonu:
+370 608 11165

Oro tarpo šiltinimas

Su oro tarpu, kuris juosia visą pastatą susiduria nemažai namo šeimininkų ypač tie, kurie gyvena sovietmečio metu statytuose mūriniuose namuose. Kai buvo statomi tokie mūriniai namai, buvo manoma, kad specialiai paliktas oro tarpas dviguboje plytų sienoje, sulaikys ir izoliuos patalpų šilumą. Tačiau kaip parodė realybė, šis oro tarpas tapo tarsi dūmtraukis, kuris ištraukia visą šiltą name susikaupusį orą. Patalpų šiluma kildama į viršų iškeliauja į lauką, o iš lauko skverbiasi šaltas oras ir tokiu būdu oro tarpe karaliauja vėjai.

Šiuo metu rinkoje galite rasti įvairius oro tarpo šiltinimo variantus tai: ekovata, termoputos, polistireno granulės, poliuretano putos, šiltinimo medžiagos celiuliozės ir t.t. Tačiau visos šios medžiagos turi savo minusų. Šiltinimo medžiaga oro tarpe nusėda, yra neatspari drėgmei, šiltinimas daug kainuoja. Nauja technologija „Glueporas“ yra aukso vidurys tarp kokybės ir kainos.

Oro tarpo problemos nelieka, užpildžius mūrinio namo sieną renkantis „Glueporas“ technologiją naudojant polistireno granules su klijais.  „Glueporas“ technologija ne tik pateisina šilumos taupymo lūkesčius, bet pasižymi kitais svarbiais praktiniais privalumais ir 100%  užpildo oro tarpą.