Skambinkite telefonu:
+370 608 11165

„GluePoras“ technologijos privalumai

„GluePoras“

technologija turi ne vieną privalumą. Renkantis „GluePoras“ technologiją galite apšiltinti tiek senus pastatus, tiek ir naujus pastatus, kuriems jau atlikta apdaila.

Naudojamos polistireno granulės neįgeria drėgmės, yra atsparios šalčiui, pelėsiui, grybeliams, vandeniui, puvimui taip pat jose neapsigyvens įvairios kilmės vabzdžiai, augalai ir kiti parazitai.

Polistireno granules galima rinktis pagal atsparumą gniuždymo jėgai. Granulės taip pat išsiskiria termoatparumu ir atlaiko temperatūrinius svyravimus nuo -50 °C iki +75 °C ir išlieka nepakitusios būklės. Šis oro tarpo užpildas yra ilgaamžiškas ir apšiltinti pastatą galima už prieinamą kainą. Polistireno granulės yra ekologiškas produktas, nėra pastebėtas granulių nuodingų medžiagų išskyrimas eksploatavimo laikotarpiu.

Granulės su klijais naudojant aukšto kompresorius pilnai užpildo visą oro tarpą ir taip oro tarpe gaunama viena didelė polistireno plokštė. Lyginant paprastas polistireno granules ir polistireno granules su klijais, reikėtų pabrėžti, kad polistireno granulės su klijais oro tarpe nenusėda, atvirkščiai nei paprastos polistireno granulės

Oro tarpo šiltinimui pasirinkus „GluePoras“ technologiją galite tikėtis, kad šiluma greičiau pasklis namų erdvėje, taip pat šiluma ilgiau išsilaikys nakties metu. Pasikeitimai numatomi ir jūsų išleidžiamose išlaidose už šildymą, kurios tikėtina sumažės.

Daugelis pastatų šeimininkų nusprendus apšiltinti būstą pirmiausia pagalvoja apie apšiltinimą iš išorės su polistireno plokštėmis, nes tai yra pigiausias variantas. Tačiau apšiltinus pastatą iš išorės oro cirkuliacija tuščiuose oro tarpuose tik sulėtėja, bet šiluma vis tiek išeina.

Polistireno granulės su klijais šiuo metu yra geriausias variantas esantis rinkoje, kadangi kitos oro tarpų šiltinimo technologijos per laiką nusėsta ir neužtikrina ilgalaikio pastato apšiltinimo.